Ana Sayfa Blueberry Markets

Blueberry Markets

Blueberry markets güvenilir mi - Blueberry markets şikayet

Regülatör: ASIC

Ülke: Avustralya

Türkçe Destek: Yok

Alt Limit: $100

Kaldıraç: 1:500

Spread: Düşük

Blueberry Markets nasıl? Blueberry Markets güvenilir mi? Avustralya’da son zamanlarda denediğim, en dikkat çeken kurum olduğunu söyleyebilirim. ASIC tarafından denetlenen bir kurumda hesap açmak isteyenler için Pepperstone ve IC Markets ile birlikte iyi bir alternatif olarak duruyor. Kurumun en iddialı olduğu şey düşük spreadler ve gerçekten de benim denediğim süre zarfında yaptığım EURUSD işlemlerinde spreadin söz verilen 0.5 pipsi geçtiğine tanıklık etmedim. Hatta genel olarak 0.0 ile 0.1 arasında geziyordu diyebilirim. Benim hesap raw account denen hesap türündeydi. Tabi kurum size fiyat sağlayıcıdan aldığı ham spreadleri sunduğu için belli bir miktar komisyon ödüyorsunuz. Benim hesapta lot başına 7 dolardı.

ASIC gibi sağlam bir regülatör tarafından denetlenen, robotla işlem yapmanıza izin veren, paritelerin yanında petrol, değerli metaller ve endekslerde işlem yapma imkanı sunan ve söz verdiği spreadleri sağlama konusunda oldukça iddialı bir kurum. Kötü bir kurum değil, öncelikleriniz güvenilirlik ve düşük spreadler ise tercih edebileceğiniz bir kurum. Kaldıraç ise 1:500 seviyelerine kadar çıkıyor. Son dönemdeki çıkışını ve internetten de yorumları takip ettiğim kadarıyla özellikle Pepperstone ve IC Market ligine rahatlıkla çıkabileceğini ve belki de uzun vadede geçebileceğini söyleyebilirim. Fakat benzer özelliklere sahip ve ASIC lisansıyla denetlenen bir kurum arıyorsanız Pepperstone‘a üye olabilirsiniz. Bu arada kayıt oluşturduktan hemen sonra Avustralya’dan aranıyorsunuz ve müşteri temsilciniz size kendini tanıştırıp yardımcı olmak üzere her zaman yanınızda olduğunu söylüyor. Neredeyse her adımınızda da e-maille veya telefonla iletişime geçip onay alıyor, bir ihtiyacınız var mı diye soruyor ve çok ilgileniyor.

Blueberry Markets şikayet ve yorum konularına baktığımızda ise daha çok Türkçe desteğin olmaması üzerine yapılmış eleştiriler mevcut durumda.

Blueberry Markets Hesap Nasıl Açılır?

Güvenilir bir forex firmasında hesap açmak ister misiniz? Formu doldurmanız yeterli olacaktır.    Aklına Takılanı Sor

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

    6 YORUMLAR

    Ücretsiz Telegram Kanalıma Katılın